Parapety stalowe soft

Dane techniczne

  • Maksymalna długość 600 cm
  • Szerokość od 10 do 40 cm
  • Dostępne grubości: 0,7 mm ( tolerancja +/- 50 mm )
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwości wykończenia narożników: ( podgięte boki, zakończenia plastikowe lub aluminiowe )

Kolory

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nasza oferta parapetów zewnętrznych zainteresowała Cię i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w piękno swojego wnętrza!

Parapety stalowe soft

Parapety stalowe soft – charakteryzują się zaokrąglonym, a tym samym łagodniejszym , wykończeniem. Wykonujemy je zarówno ze stali 0,75mm jak i aluminium 1,2mm.
A półkę, czyli szerokość parapetu,
B nosek pod okno 1 cm,
C kapinos 4 cm i podwinięcie kapinosa 1 cm.

 

Kolorystyka parapetów stalowych soft:
– wszystkie kolory z palety barw Ral,
– kolory z palety Ral struktura młotkowana,
– okleiny drewnopodobne dostępne tylko w parapetach stalowych soft.

 

Parapety docinamy na określoną długość oraz szerokość. Standardowe szerokości zaczynają się od 10 cm i kończą na 40 cm. Szerokość zawsze zwiększa się co 2,5 cm ale nie są to wymiary które nas ograniczają. Na życzenie Klienta, parapety docinamy na szerokość pośrednią np: 23 cm i jest to usługa gratisowa. Maksymalna długość parapetów soft to 6 mb.
Zakończenia boczne, służące do solidnego osadzenia parapetu, chroniące parapet przed korozją jak i usprawniające odprowadzenie wody, dostępne są zarówno w wersji pcv jak i aluminiowej.
Elementy dłuższe wymagają łączenia za pomocą łącznika prostego aluminiowego lub pcv.
Parapety stalowe soft cięte pod kątem np. narożnikowe lub do wykuszu łączymy łącznikami kątowymi aluminiowymi bądź pcv.
Czas realizacji zamówień na parapety soft 3-4 dni robocze.

Trwałe parapety stalowe Soft

Parapety stalowe Soft, które mogą być swobodnie montowane na zewnątrz, mogą być ozdobione przy pomocy okleiny drewnopodobnej. Dzięki temu rozwiązaniu do złudzenia przypominają one tradycyjne wyroby, wykonane z litego drewna, jednakże skutecznie zabezpieczone przed działaniem wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych w postaci opadów atmosferycznych, silnego promieniowania słonecznego czy gradobicia. Proponowane parapety zewnętrzne stalowe Soft są świetnym rozwiązaniem dla osób obawiających się, że zastosowane przez nich produkty wykończeniowe, mogą nie przetrwać w doskonałym stanie, z uwagi na uszkodzenia mechaniczne, na jakie narażone są te wyroby. Może to być podwyższona temperatura powietrza, wynikająca z silnego nasłonecznienia bądź też wichura. Pragniemy nadmienić, że oferowane przez nas stalowe parapety zewnętrzne Soft są bardzo łatwe w montażu i demontażu.