Rolety nadprożowe

Wygodne i estetyczne rolety nadprożowe to rozwiązanie dla wszystkich nowych domów oraz obiektów podlegających renowacji. Są to rolety podtynkowe mocowane w nadprożach okien, dzięki czemu ich skrzynki nie są widoczne, a dostęp do nich możliwy jest w prosty sposób od dołu. Mocny pancerz rolet stanowi doskonałą ochronę przed utratą ciepła, hałasem oraz niepożądanymi gośćmi, którzy mogliby próbować dostać się do wnętrza.

SKN

Zestaw elementów pasujących do wielu rodzajów roletowych skrzyń nadprożowych. Możliwość wyboru wersji sterowanej ręcznie za pomocą paska ze zwijaczem lub elektryczną z każdym silnikiem dostępnym w naszej ofercie.

Cechy

SDZ

System SDZ to idealne rozwiązanie w przypadku renowacji istniejących budynków, gdy pojawia się potrzeba wymiany starych rolet, wykorzystując skrzynki nadprożowe. Konstrukcja tego systemu pozwala na szybki i bezproblemowy montaż na istniejących powierzchniach. Roletami SDZ można sterować ręcznie za pomocą paska ze zwijaczem, mechanizmem korbowym, a także elektrycznie.

Cechy