Rolety adaptacyjne

Rolety adaptacyjne to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie na każdym oknie. Jest to nie tylko wygodny sposób na uchronienie się przed niechcianymi spojrzeniami i nadmiarem słońca. Roleta w zimie uchroni przed utratą ciepła, zabezpieczy przed włamaniem, poprawi wygląd domu, a nawet zwiększy żywotność okien. Szeroki wybór stworzony z myślą o ładnej prezencji oznacza, że będzie można z łatwością dobrać idealne rozwiązanie upiększające każdą elewację.

SK90

System rolet adaptacyjnych, przeznaczony głównie do zastosowania w budynkach już istniejących. Jego główną zaletą jest brak ingerencji w obecny stan budynku oraz brak bezpośredniej integracji z oknem.

SK45

System z charakterystyczną skrzynką ściętą pod kątem 45 stopni od strony zewnętrznej. Idealne rozwiązanie dla osób preferujących elementy wykończeniowe o ostrych, geometrycznych kształtach.

SKO-P

Wyjątkowy system wyposażony w skrzynkę o zaokrąglonym kształcie z wysokogatunkowej blachy aluminiowej. Szczególnie polecany do instalacji na fasadzie budynku ze względu na owalny kształt skrzynki oraz wyjątkową trwałość.

SKP

System wyposażony jest w półokrągłą skrzynkę, która ze względu na swój kształt jest szczególnie polecana do montażu na stolarce okiennej już istniejącego budynku.

SAR

Roleta antywłamaniowa SAR została stworzona dla osób ceniących bezpieczeństwo swoje i bliskich. Klasy odporności na włamanie (ER2 lub ER3 w zależności od wybranego pancerza) zostały potwierdzone odpowiednim certyfikatem przez Instytut IFT Rosenheim.