Pergole bioklimatyczne

Wykonane z malowanych proszkowo ekstrudowanych profili aluminiowych.

Pergola Nuun Eco

Wykonana z malowanych proszkowo ekstrudowanych profili aluminiowych. Dach z lameli, które można ustawić pod dowolnym kątem od 0o do 110o.

Pergole Lamelowe

Pergole lamelowe posiadają dach wykonany z profili o zmiennym kącie nachylenia. Regulując położenie lameli, ograniczamy dostęp promieni słonecznych w zależności od kąta ich padania. Pergole posiadają elektryczny napęd i są sterowane zdalnie.

PERGOLA SB 500

Pergola SB500 pozwala zarówno na tworzenie wolnostojących jednomodułowych konstrukcji, jak i rozbudowanych wielomodułowych osłon.

PERGOLA SB 500R

Pergola SB500R jest modułem dachowym z ramą, umożliwiającym tworzenie jednomodułowych konstrukcji, jak i łączonych liniowo wzdłużnie modułowych osłon.

PERGOLA SB 400

Pergola SB400 łączy w sobie trwałość i solidność konstrukcji wykonanej z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej z wysoką funkcjonalnością prostopadłej osłony dachowej składającej się z ruchomych, sterowanych automatycznie piór.

PERGOLA SB 400PRO

Pergola SB 400PRO to nowa wersja modelu SB 400 z silnikiem oraz wszystkimi elementami napędu umieszczonymi wewnątrz belki.

PERGOLA SB 400R

Pergola SB400R - moduł dachowy z ramą, łączy w sobie trwałość i wytrzymałość aluminiowej konstrukcji z funkcjonalnością i szerokimi możliwościami zastosowania osłony dachowej.

PERGOLA SB 400MD

Moduł dachowy SB400MD składa się z ruchomych, sterowanych automatycznie piór typu Sunbreaker o zmiennym kącie nachylenia, prowadnic, modułu napędowego i silnika.

Pergole Tkaninowe

Pergole tkaninowe to zadaszenie tarasowe z rozsuwanym dachem wykonanym z wysoko odpornej tkaniny zacieniającej.

PERGOLA SOLID

Cechą charakterystyczną pergoli Solid jest ukośny, rozwijany dach wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej.

Pergole Boczne

Pergole tkaninowe to zadaszenie tarasowe z rozsuwanym dachem wykonanym z wysoko odpornej tkaniny zacieniającej.

System SLIDE

System osłon przeciwsłonecznych Slide składa się z przesuwnych aluminiowych segmentów podwieszonych do szyny górnej i stabilnie prowadzonych w dolnej prowadnicy.

Inne

Pergola V ZiiiPVeranda V ZiiiP to systemy przeciwsłoneczne przeznaczone do dużych powierzchni. Obydwa warianty różnią się od siebie zastosowaniem, a ich wspólną cechą jest pneumatyczny system naciągu tkaniny oparty na sprężynie gazowej.

PERGOLA V ZiiiP

Pergola V ZiiiP to system przeciwsłoneczny składający się z lekkiej konstrukcji aluminiowej z dwoma słupami i ruchomym zadaszeniem.

VERANDA V ZiiiP

Veranda V ZiiiP jest systemem przeciwsłonecznym przeznaczonym do zacieniania świetlików, przeszklonych powierzchni dachowych i ogrodów zimowych. Konstrukcja z ruchomym zadaszeniem zbudowana jest z elementów z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej.