Ogrodzenia

Skontaktuj się z nami a my pomożemy ci w wyborze
odpowiedniego ogrodzenia dla Ciebie!

Ogrodzenia standard

Prostota, minimalizm i klasyczne kształty. Zarówno wypełnienie przęseł, jak i bram zbudowane jest z pionowych elementów.

Piatto

Panele dostępne w kolorach z palety RAL. Dostępne są panele imitujące drewno Winchester oraz opcja Bicolor.

Lesina

Wykonane z najwyższej klasy komponentów, wyposażone w niezawodny system mocowań i zabezpieczeń. Bramy z naszej oferty posiadają obustronne zabezpieczenie przeciwkorozyjne, dzięki czemu zachowują swój wygląd i właściwości użytkowe przez długie lata. Wykorzystane technologie sprężynowe sprawiają, że brama idealnie wpasuje się w każdy otwór garażowy.

Prizzi

Kolorystyka RAL struktura dostępna jest dla wszystkich paneli.

Lugano

Panele malowane w palecie RAL struktura.

Iseo

Dostępna kolorystyka RAL struktura.

Omodeo

Malowanie paneli w kolorach RAL struktura.

Ogrodzenia Elegance

Nowoczesne rozwiązania do współczesnego budownictwa. Przęsła zbudowane są z poziomych elementów.

Trasimeno

Panele można malować we wszystkich odcieniach palety RAL, także w strukturze. Zastosować można aluminiowe panele drewnopodobne Winchester oraz skorzystać z opcji Bicolor – różnego wykończenia poszczególnych paneli.

Campelli

Ogrodzenie można wykończyć w podejściu Bicolor, które pozwala na zastosowanie różnych metod dla każdego panelu z osobna. Dostępne jest malowanie w kolorach RAL (także struktura) oraz panele imitujące drewno Winchester.

Nemi

Kolorystyka RAL struktura dostępna jest dla wszystkich paneli.

Maulazzo

W ogrodzeniu można dowolnie łączyć rodzaje wykończenia paneli w podejściu Bicolor. Oprócz standardowego malowania we wszystkich kolorach z palety RAL, dostępne są też struktury oraz aluminiowe panele imitujące deski Winchester.

Torbido

Panele malowane są w kolorach z palety RAL struktura.

Como

Malowanie paneli w kolorach RAL struktura.

Nambino

Ogrodzenie wykorzystuje powłoki malarskie oparte o kolory RAL. Klient może wskazać dowolną z przygotowanych przez producenta propozycji.

Ogrodzenia Prestige

Wyszukane połączenie przeróżnych kształtów w jednym elemencie. Ogrodzenia, które nie tylko dają poczucie bezpieczeństwa, ale również stają się ozdobą domu.

Maggiore

Standardowy sposób malowania ogrodzenia to wykorzystanie palety kolorów RAL. Można uzyskać efekt matowy lub strukturę. Dostępne są także panele drewnopodobne Winchester oraz rozwiązanie Bicolor, czyli ustalanie stylistyki dla każdego panelu indywidualnie.

Bracciano

Estetykę każdego panelu można ustalać indywidualnie w opcji Bicolor w oparciu o paletę kolorów RAL (mat i struktura) oraz imitujące drewno panele Winchester.

Viverone

W systemie można wykorzystać imitujące drewno panele Winchester. Standardowe wykończenie paneli to malowanie w kolorach RAL (mat i struktura), także w opcji Bicolor, czyli z innym wyglądem każdego pojedynczego panelu.

Averno

Elementy ogrodzenia można malować z wykorzystaniem matowych i strukturalnych farb opartych o wzornik barw RAL. Dostępne są także rozwiązania imitujące drewno – panele Winchester. W podejściu Bicolor możliwe jest stosowanie różnych wykończeń poszczególnych paneli na jednym elemencie ogrodzenia.

Molveno

Panele można malować w dowolnym kolorze strukturalnym z palety kolorów RAL.

Varano

Ogrodzenie można malować na dowolny kolor wybrany z propozycji przygotowanych w oparciu o wzornik barw RAL. Istnieje możliwość wykorzystania techniki Bicolor, która pozwala na niezależne lakierowanie blachy perforowanej i ramy ogrodzenia.