Parapety MDF Lakierowane

Dane techniczne

  • Maksymalna długość : 280 cm
  • Dostępne grubości: 2,5 cm (tolerancja +/- 2 mm)
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwość wykonania wcięć wg własnego projektu
  • Możliwość niestandardowego wykończenia narożników
  • Parapety MDF oferujemy w grubości 2,5 cm.
  • Maksymalna długość jednego elementu 275 cm a szerokość 50 cm.
  • Do parapetu MDF nie używa się dodatkowych zakończeń, ponieważ jego boki stanowią jednolitą całość z półką parapetu.
  • Każda płyta MDF może mieć nadany kolor poprzez lakierowanie akrylowe bądź okleinowanie.
  • Dostępne kolory wersji lakierowanej akrylowo to cała paleta barw Ral, kolorystyka oklein drewnopodobnych przedstawiona poniżej.

Kolory

Biały Mat
Biały Połysk

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nasza oferta parapetów wewnętrznych zainteresowała Cię i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w piękno swojego wnętrza!

Jakie zalety mają parapety wewnętrzne MDF?

Każdy parapet wewnętrzny MDF jest wykonany bardzo starannie, co podwyższa jego walory użytkowe i estetyczne. Wysokiej jakości okleina jest odporna na wilgoć i wysoką temperaturę. Spód parapetu można zabezpieczyć także dodatkowym, specjalnie wybranym laminatem. Użycie najnowocześniejszych technologii, a także specjalnie dobranego parku maszynowego, gwarantuje, że rekomendowane przez nas parapety MDF przetrwają w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. To produkty, które mogą zainteresować wiele osób, szczególnie te pragnące zaoszczędzić na wydatkach ponoszonych w związku z remontem i wykończeniem pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Wiele zalet, które posiadają parapety MDF, jak również szeroka paleta kolorystyczna, przemawia za zakupem tych produktów. Wyroby te można dopasować do koloru stolarki okiennej i mebli znajdujących się w domu, mieszkaniu lub biurze. Pozwala to na wkomponowanie parapetów MDF we wnętrza wyposażone w meble z okleiną o bardzo podobnej lub identycznej barwie czy zarysie słoi.

Parapety MDF - wiarygodne i oszczędne zastępstwo dla drewnianych

Parapety MDF to bardzo wiarygodne zastępstwo dla parapetów drewnianych. Parapety drewniane to często wysoki koszt, natomiast parapety MDF przy niższych nakładach finansowych pozwalają na zamknięcie wnęki okiennej produktem łudząco podobnym do drewna. Szeroki wachlarz oklein, jak również możliwość lakierownia na wszystkie kolory z palety Ral, pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Produkcja parapetów MDF:
Parapet MDF to produkt drewnopodobny powstały w wyniku połączenia zmielonego drewna, związków organicznych i utwardzacza. Cały proces przebiega w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury, a gotowy produkt jest bardzo twardy i jednolity.