Parapety marmurowe

Zalety

  • Standardowym wykończeniem parapetów marmurowych jest poler trzech boków, fazowanie krawędzi na szerokości 2 mm, narożniki zaokrąglone R-3;

  • Niestandardową obróbką określamy narożniki proste, półwałek, ćwierćwałek;

  • Zastrzegamy sobie tolerancję wymiarów na długości i szerokości 5 mm oraz przy cięciu kątów do 1 stopnia.

Dane techniczne

  • Dostępna grubość: 3 cm (tolerancja +/- 5 mm)
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwość wykonania wcięć wg własnego projektu
  • Możliwość niestandardowego wykończenia narożników
  • Standardowo narożniki zaokrąglone
  • Produkty są wyrobami naturalnymi, ich kolory oraz struktura może odbiegać od próbek na ekspozycji

Kolory

Brecia Sarda
Carrara Biała

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nasza oferta parapetów wewnętrznych zainteresowała Cię i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w piękno swojego wnętrza!

Parapety marmurowe

Wykonane z materiału naturalnego, głównie ze skały wapiennej i co za tym idzie bardzo kruchliwej.  Z tego względu proponujemy tylko grubość 3 cm. Parapety marmurowe są niepowtarzalne, jeśli chodzi o szczegółowe przebarwienia. Różnice w odcieniach, użyleniach, mikropęknięcia poszczególnych płyt są efektem naturalnych różnic kamienia. Nie są ich wadą, lecz decydują o oryginalności danego elementu. Parapety marmurowe są wykorzystywane zarówno jako parapety wewnętrzne.

Marmur to naturalny materiał bez żadnej ingerencji człowieka w kolorystykę i dlatego każdy parapet wygląda inaczej. Wszystkie odcienie, użylenia, układ tzw. wzoru są naturalne i nie podlegają reklamacji. 

Wysokiej jakości parapety marmurowe

Jako znany i ceniony producent parapetów proponujemy naszym stałym i potencjalnym klientom, wysokiej jakości wyroby, wyróżniające się szczególnymi walorami estetycznymi i użytkowymi. W asortymencie sklepu posiadamy parapety marmurowe, które mają wiele zalet. Zastosowanie wyżej wymienionego materiału jest bardzo popularne, ponieważ produkty te doskonale spełniają swoją rolę jako parapety wewnętrzne. Posiadamy oryginalną paletę kolorów, stworzoną na potrzeby bardzo wymagających klientów. Nasz próbnik barw może pomóc wybrać odpowiedni kolor, dopasowany do ściany i ogólnej aranżacji danego pomieszczenia, w którym docelowo mają znaleźć się rekomendowane przez nas parapety marmurowe. Dostępne w naszej ofercie parapety z marmuru do złudzenia przypominają te z granitu. Użyta do produkcji wyżej wymienionych wyrobów skała wapienna jest stosunkowo miękka, ale jej staranna obróbka nadaje jej estetycznego wyglądu. Idealnie gładka, lekko połyskująca powierzchnia, może współgrać z wystrojem Glamour lub nowoczesnym. Ogromną zaletą, jaką wyróżniają się polecane przez nas parapety marmurowe są przede wszystkim ich walory estetyczne. Produkty te mogą być efektowną ozdobą wnętrza salonu, sypialni, kuchni, jak również holu czy korytarza, gdzie znajduje się okno. Rekomendowane przez nas parapety murowane są elementami dekoracyjnymi. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie tolerują zasłaniania otworów okiennych przy pomocy różnego typu firan czy zasłon. Wyeksponowanie walorów estetycznych parapetów murowanych w połączeniu z pięknie wykończoną powierzchnią ściany, podwyższa finalny efekt aranżacji danego pomieszczenia.