MARKIZOLETA 103

Ten model Systemu Markizoleta może być sterowany zarówno ręcznie jak i za pomocą napędu elektrycznego. Zastosowanie tego typu produktu daje możliwość zacienienia pomieszczenia i tym samym obniżenia temperatury. Jako roleta chroni wnętrze przed nasłonecznieniem, a dzięki otwarciu części markizowej zapewnia również dostęp światła dziennego. Owalna kaseta kształtem nawiązuje do systemu Refleksol R103.

Parametry techniczne

Maksymalna szerokość: 3.5 m
Maksymalna wysokość: 4.0 m
Napęd elektryczny: Tak
Napęd ręczny: Nie
Zastosowanie zewnętrzne: Tak
Zastosowanie wewnętrzne: Nie
Poszycie: Wybrane tkaniny Refleksol lub markizowe
System modułowy: Tak

Napęd

Tkaniny

Właściwości

Światło i cień

Markizoleta pozwala na skuteczne zacienienie pomieszczenia, jednocześnie nie przysłaniając całkowicie połaci okiennej, co pozwala na korzystanie z naturalnego światła i cieszenie się widokiem za oknem.

Łatwy montaż
Rewizja znajduje się w przedniej części kasety, co sprawia, że zarówno montaż, jak i wszelkie prace konserwacyjno-serwisowe przebiegają sprawnie i szybko.
 
Elastyczne dopasowanie

Markizoleta poza funkcją pionowego przysłaniania w dowolnym położeniu pozwala również na regulację pozycji i kąta nachylenia daszku z tkaniny.
W zależności od pory dnia i stopnia nasłonecznienia to my decydujemy ile promieni słonecznych wpuścimy do wnętrza pomieszczenia.

Szeroki wybór tkanin

Do Markizolety można wybrać tkaniny o różnym stopniu przezierności oraz o kolorystyce dopasowanej do projektu wnętrza i elewacji. 
Tak szeroki wybór nie tylko pozwala dopasować osłonę do indywidualnych preferencji, ale również zagwarantuje oryginalny wygląd i dopełnienie okiennej aranżacji.  

Energooszczędność

Przy zewnętrznej instalacji, Refleksole zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, co ogranicza konieczność korzystania z klimatyzacji.

Opływowy design

Półokrągła forma kasety wprowadza wizualną lekkość i gwarantuje mniejsze gabaryty przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.  

Zalety