Parapety z konglomeratu

Zalety

  • odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie,
  • Występują w szerokim wyborze kolorystycznym,
  • Łatwe w czyszczeniu i konserwacji,
  • odporne na działanie promieni słonecznych.

Dane techniczne

  • Maksymalna długość : 300 cm
  • Dostępne grubości: 2 cm i 3 cm ( tolerancja +/- 50 mm )
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwość wykonania wcięć wg własnego projektu
  • Możliwość niestandardowego wykończenia narożników:
  • W standardzie narożniki zaokrąglone ( narożniki proste są w cenie )

Kolory

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nasza oferta parapetów wewnętrznych zainteresowała Cię i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w piękno swojego wnętrza!

Parapety z konglomeratu

Solidnie wykonane parapety z konglomeratu marmurowego lub granitowego, wyróżniają się wieloma zaletami. To produkty dostępne w naszej ofercie w zróżnicowanych wzorach, wariantach cenowych, a także najmodniejszej w tym sezonie kolorystyce. Powyższe informacje przydadzą się przede wszystkim osobom aranżującym swoje pomieszczenia, zarówno tym wykonującym te działania prywatnie, jak i właścicielom firm designerskich czy architektonicznych. Nowoczesne parapety z konglomeratu są znacznie tańszą alternatywą produktów wykonanych z kamienia naturalnego, w tym marmuru lub granitu. Z uwagi na powyższe, cieszą się one sporym zainteresowaniem osób pragnących wyposażyć swoje pomieszczenia w dobrej jakości parapety o estetycznym wyglądzie i wysokich walorach użytkowych. Warto wspomnieć, że atrakcyjna cena tych wyrobów ma znaczący wpływ na popularność ich sprzedaży, szczególnie wśród osób posiadających w budynku sporą ilość otworów okiennych.

Parapety z konglomeratu - eleganckie i luksusowe rozwiązanie do wnętrz

Są produktem przemysłowym, tworzonym na bazie kamieni naturalnych (95%) i żywicy poliestrowej (5%). Jest to kruszywo marmurowe z domieszką odpowiednich farb i żywic, produkowane w technologii próżniowej. Gotowy produkt ma formę bloku, który jest cięty na płyty grubości 2 i 3 cm oraz maksymalne rozmiary 300 cm x125 cm. Jest to wybór Klientów, którzy dużo czasu poświęcili na wystrój wnętrz, nie działają spontanicznie i chcą mieć każdy szczegół dopasowany. Parapety z konglomeratu to najwyższy szczebel cenowy w kategorii parapetów wewnętrznych. Imitują kamień naturalny a co za tym idzie nadają wnętrzu „drogi” charakter. Bardzo duży wybór kolorów, gwarantuje również różne widełki cenowe. Z tego względu, konglomeraty w uniwersalnych kolorach stały się również elementem standardowym w mieszkaniach deweloperskich.