Parapety komorowe PCV

Zalety

  • Najniższa cena,
  • Najlżejsza konstrukcja,
  • Prosty montaż,
  • Łatwość w utrzymaniu czystości.

Dane techniczne

  • Szerokość od 15 do 50 cm
  • Maksymalna długość 600 cm
  • Dostępne grubości: 2 cm (tolerancja +/- 5mm)
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Zakończenie pcv

Kolory

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nasza oferta parapetów wewnętrznych zainteresowała Cię i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w piękno swojego wnętrza!

Solidne parapety wewnętrzne z parapety PCV

Parapety PCV, które można znaleźć na naszej stronie internetowej, mają wysokie walory dekoracyjne. Z uwagi na powyższe nie ma potrzeby zakrywania okien przy pomocy zasłon czy firanek. To świetne rozwiązanie dla osób poszukujących elementów wykończeniowych, niekłopotliwych w utrzymaniu w czystości, a także odpornych na działanie domowych środków w postaci detergentów czy chemii gospodarczej. Dobrej jakości parapety PCV z naszej oferty nie ulegają zbyt szybkiemu ścieraniu i uszkodzeniu pod wpływem znajdujących się na nich doniczek z kwiatami bądź ozdób. Wewnętrzne parapety PCV mogą być montowane nieopodal drzwi balkonowych. Ich estetyczny wygląd podkreśli urok plastikowych, aluminiowych i drewnianych okien. Staranne wykończenie i zastosowanie wysokiej jakości tworzywa sztucznego to gwarancja wytrzymałości na czynniki mechaniczne. Parapety PCV są sztywne i nie wyginają się pod wpływem dużego obciążenia.

Bezproblemowe w montażu parapety PVC

W pomieszczeniach utrzymanych w estetyce rustykalnej bądź w stylu skandynawskim, parapety PCV mogą zastąpić te wykonane z litego drewna, głównie z powodu ich niższej ceny. To doskonałe rozwiązanie dla osób nie dysponujących dużym budżetem finansowym na przeprowadzenie remontów i prac wykończeniowych w danym wybranym wnętrzu. Łatwe w montażu parapety PCV mogą być elementami wykończeniowymi każdego domu lub mieszkania. Ich wysokie walory estetyczne i użytkowe wpływają na zwiększone zainteresowanie tego typu wyrobami, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Te atrakcyjne cenowo produkty mogą być tańszym zamiennikiem parapetów wykonanych z naturalnego drewna bądź granitu i marmuru. Podstawowe zalety, jakimi wyróżniają się parapety z PCV to przede wszystkim ich niska waga i zróżnicowana kolorystyka. Zastosowanie różnego typu folii ozdobnych o strukturze drewna, kamienia lub też w dowolnie wybranym kolorze, jest świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących produktów, które będą idealnie pasowały do wystroju danego pomieszczenia.