Parapety aluminiowe gładkie

Dane techniczne

  • Maksymalna długość : 600 cm
  • Szerokość od 10 do 40 cm
  • Dostępne grubości: 1,2 mm ( tolerancja +/- 50 mm )
  • Każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • Możliwości wykończenia narożników: ( podgięte boki, zakończenia plastikowe lub aluminiowe )

Kolory

Skontaktuj się z nami!

Jeśli nasza oferta parapetów zewnętrznych zainteresowała Cię i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół fachowców z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w piękno swojego wnętrza!

Parapety aluminiowe

Wykonane są z lekkiej blachy aluminiowej o grubości 1,2 mm, malowanej proszkowo na standardowe kolory oraz wszystkie kolory z palety ral.
Czas oczekiwania wynosi od 2 do 3 dni roboczych. Podstawowe szerokości parapetów zaczynają się od 10 cm do 40 cm i zwiększają się co 2,5 cm, maksymalna długość to 6 mb.

Parapety aluminiowe – grubość blachy aluminiowej 1,2 mm
A – szerokość – półka od 10 cm do 40 cm i większe
B – nosek pod okno 1 cm
C – kapinos 4 + 1 cm (podwinięcie)
Szerokość parapetu zwiększa się co 2,5 cm, ale nie są to sztywno przyjęte wymiary. Docięcie parapetu na szerokość pośrednią np. 24 cm, jest usługą gratisową.

Maksymalna długość parapetu aluminiowego to 6 mb. Elementy dłuższe wymagają łączenia za pomocą łącznika prostego aluminiowego lub PCV. Parapety cięte pod kątem np. narożnikowe lub do wykuszu łączymy łącznikami kątowymi aluminiowymi bądź PCV.

Uzupełnieniem parapetów są obustronne zaślepki. Komplet (lewa i prawa) – długość 30 lub 40 cm, standardowo w kolorach: biel i brąz (w przypadku parapetów w kolorze niestandardowym RAL, również zaślepki są dobrane wg kolorystyki z palety RAL). Można również zastosować zakończenia aluminiowe, które są malowane pod dany kolor parapetu.

Wysokiej jakości parapety aluminiowe

W ramach prowadzonej przez nas działalności, polecamy wysokiej jakości parapety aluminiowe, wyróżniające się wieloma zaletami. Produkty te są wykonywane w nowoczesnej technologii. Zapewnia to podwyższoną odporność, trwałość i funkcjonalność wyżej wymienionych wyrobów. Solidnie wykonane parapety zewnętrzne aluminiowe to produkty dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Dysponujemy międzynarodowym próbnikiem RAL, ułatwiającym wybór produktu dopasowanego do elewacji czy stolarki okiennej dowolnie wybranego budynku. To wyroby wykonane z blachy aluminiowej z dodatkowymi zabezpieczeniami. Mogą one być montowane z oknami z drewna aluminium lub wykonanymi z PCV. Każdy parapet aluminiowy z naszego asortymentu został zabezpieczony folią ochronną i specjalnie dobranymi farbami. To nieprzypadkowe rozwiązanie, dzięki któremu produkty te nie zmieniają swojego pierwotnego wyglądu pod wpływem promieni słonecznych, zmian temperatury i wilgoci.